Klimatizace Hokkaido

Mám zájem

Italská klimatizace Hokkaido představuje v oborech klimatizace a tepelná čerpadla ekonomicky příznivé řešení při porovnání ceny a výkonu. Slouží pro vybavení nejen rodinných domů, bytů a malých kanceláří, ale disponuje účinnými systémy pro restaurace, hotely či sportovní haly. Klimatizace Hokkaido zajišťuje nejen teplotní komfort, ale díky účinné filtraci čistí vzduch od baktérií, virů a pylu a současně upravuje jeho požadovanou vlhkost. Dodává se v single-split provedení, což znamená, že se skládá z jedné vnější a jedné vnitřní jednotky. Při provedení multi-split může být na jednu vnější jednotku připojeno až 5 vnitřních.

Klimatizační zařízení pro rodinné domy i malé firmy

Hokaido klimatizaceKlimatizace Hokkaido pro domácnosti a malé firmy zajišťují úpravu teplotních podmínek po celý rok. To znamená, že v létě chladí a v zimě topí. Provoz klimatizace je úsporný a tichý, a provedení v příjemném designu. K dispozici jsou nástěnné, kazetové, mezistropní i kompaktní řešení vnitřních jednotek. Venkovní klimatizační jednotky mají výkon od 4,1 do 10,5 kW a díky invertorové technologii spoří elektrickou energii. Jejich výkon je plynule regulován podle potřeby, odpadají tak větší odběry elektrické energie při startování a náběhu, a také není nutné, aby všechny vnitřní jednotky byly pořád v činnosti.

Klimatizace pro velké komerční prostory nebo sportovní haly

Klimatizace Hokkaido pro rozsáhlé prostory jako jsou hotely, restaurace či velké kancelářské budovy mají centrální řízení, ale současně i individuální uživatelské ovládání. Díky elektronickému vybavení sledují teplotu a další parametry ovzduší v prostorech a přizpůsobují tomu i výkon systému. Klimatizace Hokkaido dokáže regulovat teplotu v místnosti od +35 stupňů do -15 stupňů Celsia. V sortimentu jsou středně výkonné jednotky pro chlazení i topení od 5 do 17 kW a multi-systémy od 15 do 180 kW. Špičkové řízení zahrnuje ovládání počítačem s programem, který například rozpočítává spotřebu energie pro jednotlivé místnosti.
Napište nám

Klimatizace Hokaido