Vytopte své prostory s dlouholetou zárukou.

Vhodné pro dům, hotel, bazén či jiný velký prostor.

Tepelné čerpadlo AC Heating

Pro vytápění bytů, domů, bazénů, hotelů, restaurací i velkých komerčních prostor se vyplatí tepelné čerpadlo AC Heating se sedmiletou zárukou. Díky invertorové technologii šetří výrazně vaše náklady. Výkon čerpadla je řízen plynule, to znamená, že podle požadavků na topení se zvyšuje či snižuje jeho výkon. Tato zařízení proto nepotřebují žádný akumulační zásobník teplé vody. S tím souvisí i odběr elektrické energie, která rozhoduje o výši provozních nákladů. Teplo z venkovního vzduchu je zdarma. Tepelné čerpadlo AC Heating díky pokročilé technologii zajišťuje teplotní komfort uživatelům při nejnižší provozní teplotě.

Jde o tepelné čerpadlo s vysokým topným faktorem

Tepelné čerpadlo AC Heating dodáváme a montujeme ve verzích pro rodinné domy, penziony, hotely i velké komerční prostory. Má výkon od 6 do 55 kW a k dispozici je v jednofázovém i třífázovém provedení. Tepelné čerpadlo AC Heating má velmi příznivý topný faktor 4,2 až 4,8 při venkovní teplotě 7 °C a teplotě vody v otopném systému 35 °C. Topný faktor vyjadřuje poměr vyprodukovaného tepla a spotřebované elektrické energie. V tomto případě systém dodá 4,2 až 4,8 krát více tepla než je příkon elektrické energie nutný k provozu systému.

Čerpadlo řídí sofistikovaný regulační systém

Tepelné čerpadlo AC Heating je bezúdržbové zařízení, které pracuje dlouhodobě s největší spolehlivostí. Duší čerpadla je regulační systém xCC, který sleduje a řídí nejen hlavní agregát, ale i vnitřní jednotky a celý systém. Zajišťuje plynulý chod hlavního agregátu podle potřeb vytápění či chlazení. Není potřeba, aby čerpadlo pracovalo na plný výkon, když potřeba topení je nízká. To řídí regulační jednotka xCC. Díky tomu je tepelné čerpadlo AC Heating velmi efektivní.
Napište nám