Kariéra

Přijmeme skladníka

Pracovní náplň

  • Příjem, výdej a skladování zboží
  • Práce se skladovým systémem
  • Manipulace s materiálem
  • Kontrola a evidence stavu zásob
  • Závozy zboží a materiálu
  • Komunikace se zákazníky
  • Dodržování skladových a bezpečnostních předpisů
  • Výpomoc se správou vozového parku
  • Po zaučení tvorba cenových nabídek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Základní znalost skladového hospodářství
  • Aktivní znalost MS Office – Word, Excel
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost
  • Příjemné vystupování
  • Znalost účetního programu Pohoda výhodou
  • Znalost oboru výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Nadstandardní ohodnocení dle výkonu a zkušeností
  • Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • 3x do roka prémie
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Velmi přátelskou a neformální atmosféru
  • Možnost rozvoje – zvýšení kvalifikací – certifikací

Nástup možný od května 2024

Hledáme servisního technika!

Máte zájem o práci v dynamickém prostředí a baví vás řešit technické problémy? Pak hledáme právě vás!

Co vás čeká

  • Práce na montážích a opravách chladících zařízení (VRV, tepelná čerpadla, split, mulitisplit, fancoily a rozvody chlazení)
  • Servisní práce (čištění jednotek a filtrů, kontrola chladiva, oprava izolace)
  • Provádění preventivních prohlídek, revizí a kontrol chladících jednotek
  • Komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • Dodržování bezpečnostních a technických předpisů

  • Technické povědomí
  • Slušné vystupování
  • Praxe v oboru
  • Praxi v oboru elektro
  • Platné oprávnění dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. (původní vyhláška 50/1978 Sb, § 6)

Výhodou bude, pokud budete mít

  • SŠ nebo SOU obor elektrikář

Napište nám a my se Vám ozveme...

Specifikujte o jakou pozici máte zájem...

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo