Klimatizace pro malé firmy

Klimatizace, které jsou vhodné pro malá průmyslová použití, pro menší firmy a kanceláře. Tyto klimatizační jednotky mají výkon od 5,0 do 23,0 kW. Klimatizační jednotky pro malé firmy můžeme rozdělit do tří skupin. Digital Inverter, Super Digital Inverter a Digital Inverter BIG. Tři produktové skupiny od výrobce TOSHIBA, které vynikají přednostmi invertorové technologie Vektor-IPDU a optimálním řešením a zároveň zaručují nízké provozní náklady, údržbu a flexibilitu.

Mám zájem


Ideální vyvážení ceny a výkonu. Jsou ideální pro instalace s omezenými prostorovými možnostmi. Venkovní jednotky patří k nejlehčím a nejkompaktnějším jednotkám na trhu. Velký výběr z bohaté nabídky vnitřních jednotek a nejrůznější možnosti ovládání zařízení umožnují jednotkám Digital-Inverter plnit ty nejnáročnější požadavky uživatelů. Zařízení jako celek přináší velmi výhodný poměr mezi výkonem a cenou.

Určeno pro nejnáročnější provozní aplikace a technicky náročná řešení. Nedávají prostor kompromisům. Tato řada jednotek je absolutním vítězem mezi klimatizačními jednotkami současnosti díky vysoké účinnosti provozu, tj. poměru výkonu a příkonu. Konkurenci převyšuje nejen vysokou účinností provozu, ale i možnostmi délky rozvodů a excelentními parametry při provozu v režimu chlazení i topení.

Řada jednotek „BIG Ditital Inverter“ je vynikajícím řešením klimatizace velkých prostorů nebo tam, kde je ve velkém prostoru požadována stejná teplota. Díky instalaci kombinace více menších vnitřních jednotek a jedné společné silnější venkovní jednotky dojde k optimálnímu provětrání prostoru, maximálnímu komfortu, rozprostření výkonu a úspoře investic.


Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo