Kazetové klimatizace

Jde o vnitřní klimatizační jednotky v rámci centrální klimatizace, které se instalují do stropních podhledů v kancelářích, restauracích, hotelích a dalších společenských prostorách. Výhodou je, že kazetová klimatizace nenarušuje vzhled místnosti, nikde nepřekáží a působí zcela nenápadně. Krycí mřížka je vysoká kolem 20 mm. U některých typů se po výdechu lamely zavřou, takže pohledová část kazetové klimatizace se stropem naprosto splyne. Protože tyto jednotky jsou určeny pro kanceláře či hotely, jejich chod je mimořádně tichý. Jde o esteticky nejvýhodnější řešení umístění klimatizace, které se hodí např. do větších kancelářských prostor.

Mám zájem


Jednotlivé jednotky kazetové klimatizace se liší většinou rozměry, výkonem a počtem tzv. výdechů, tedy otvorů, kudy do místnosti proudí chladný či teplý vzduch. Kazetové klimatizace jednocestné tedy s jedním výdechem se hodí do menších místností. Značka Toshiba nabízí jednocestnou klimatizaci s výkony chlazení 2,2 až 7,1 kW a topení 2,5 až 8 kW. Dvoucestná klimatizační jednotka má výkon chlazení 2,2 až 16 kW a topení 2,5 až 18 kW. Jejich chod je tichý, součásti dodávky je čerpadlo kondenzátu a i filtry, které mají dlouhou životnost.

Velmi účinná je kazetová klimatizace se čtyřmi výdechy, tedy čtyřcestná. Firma Toshiba má v sortimentu kompaktní jednotku, která je určena pro zavěšené stropy, které se ve světě standardně používají. Jednotka má rozměry 575 x 575 a hodí se do stropů s rastrem 600 x 600 mm. Výkon chlazení je 1,7 až 5,6 kW, topení 1,9 až 6,3 kW. Klimatizační jednotka má výšku 268 mm a váží jen 17 kg. Ideální je pro výšky místností do 3,5 metru. V nabídce značky Toshiba jsou i kazetové klimatizační jednotky čtyřcestné o rozměrech 840 x 840 mm a výkonu chlazení 2,8 až 16 kW a topení 3,2 až 18 kW.


Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo