Klimatizace pro velké firmy

Pro velké firmy se využívá systém VRF, který je určený pro velké a složité aplikace, pro velké objekty, jako jsou kancelářské budovy, nákupní střediska nebo malé i velké hotely. Základní vlastnosti jsou obrovská variabilita a flexibilita. Na jeden systém lze připojit 128 vnitřních jednotek. Jeden systém může mít jmenovitý chladicí výkon až 335 kW. Možnost instalace více systémů a centrálního řízení je naprostou samozřejmostí.

Mám zájem


Systémy Toshiba jsou zaměřeny na maximální efektivitu. Možnost centrálního ovládání všech zařízení z jednoho místa přináší dokonalý přehled o provozu a spotřebě každé jednotky. Mimořádně dlouhá životnost spočívající v použití robustních a sofistikovaných technologií, aniž by se však rezignovalo na maximální energetickou účinnost.

Systémy VRF jsou instalovány často na výškové budovy, kde můžeme umístit venkovní jednotky pouze na střeše nebo u paty budovy. Systém SMMSu umožňuje převýšení až 70 m mezi venkovní a vnitřní jednotkou. Při stavební výšce jednoho patra 3,5 m není pro SMMSu problémem instalace přes neuvěřitelných 20 pater!

  • Až o 40% ušetření plochy pro instalaci
  • Inteligentní systém řizení proudění chladiva
  • Neuvěřitelně tichý provoz
  • Nejvyšší účinnost a úspory energie při částečném zatížení

Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo