Klimatizace do bytu a domu

Klimatizace do bytu a domu mají rozsah chladicího výkonu od 2 do 10 kW a lze je instalovat jako samostatný (split systém) nebo kombinovaný (multisplit systém). Je jedno pro který model se rozhodnete. Klimatizační jednotky Toshiba a Daikin pracují vysoce efektivně a zajišťují celoročně upravený, filtrovaný vzduch a perfektní teploty po celý rok. Klimatizace do bytu i domu je chytré řešení pro moderní rodiny. Nejen chladí a topí, ale zároveň čistí vzduch a zbavuje ho plísní, bakterií a pylu, které mohou vyvolávat alergické reakce.

Mám zájem


Při standardní instalaci je klimatizace složena z jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky. U vnitřních jednotek jsou na výběr elegantní nástěnné jednotky a parapetní jednotky. U nástěnných jednotek je k dispozici velký výběr jednotlivých modelů. Jednotky s invertorovou technologií dávají široké spektrum pro výběr zařízení dle požadavků zákazníka.

Elegantní možností pro klimatizaci více místností je instalace multi-split systému, tj. kdy jedna venkovní jednotka je napojena na dvě až pět vnitřních jednotek.
V nabídce vnitřních jednotek jsou u multi-systémů nástěnné jednotky, parapetní jednotky, 4-cestné kazety a mezistropní jednotky. Podstatnou výhodou instalace je snížená náročnost na stavební prostor pro venkovní jednotku, a také snížené náklady na instalaci při zachování vysoké energetické účinnosti.

Moderní systémy klimatizace do domu využívají invertorovou technologii, která plynule reguluje výkon vnějších i vnitřních jednotek. Například klimatizace Toshiba oproti běžnému zařízení uspoří až 60 % elektrické energie. Zařízení má pouze takový odběr energie, jaký je v danou chvíli zapotřebí. Jednotlivá zařízení dle výkonu postačí zajistit teplotní komfort v běžných místnostech o rozloze 40 až 70 m4, ale také až 200m4.


Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen