Podstropní klimatizace

V rodinných domcích, menších i větších komerčních a průmyslových prostorách, kde nelze použít kazetové klimatizace či mezistropní klimatizace do podhledů, se využívá podstropní klimatizace. Lze ji instalovat do rohů místností či úzkých prostor. Designové provedení v bílé barvě zaručuje, že klimatizační jednotka splyne s okolím při zachování své funkčnosti. Podstropní klimatizace má všechny funkce, kterými disponují ostatní vnitřní klimatizační jednotky, tj. možnosti napojení přívodů z různých stran, odvod kondenzátu a vysokou účinnost.

Mám zájem


Při dodávce a montáži podstropní klimatizace využíváme zařízení značek Toshiba, Daikin, LG. Například Daikin představuje verze Season Smart a Season Classic, které zajišťují celoroční provoz, tj. chlazení i topení. Lze je instalovat do nových i stávajících budov. Moderní technologie snižuje výkon, takže je nižší i celoroční spotřeba elektrické energie než u běžných jednotek podstropní klimatizace. Výhodné je připojení do rozsáhlejších systémů v komerčních prostorách.

Firma Daikin disponuje například novou jednotkou podstropní klimatizace.. Má speciálně vyvinutý výměník tepla s redukovanými průměry trubek, DC motor ventilátoru a čerpadlo kondenzátu. Automatické nastavení průtoku vzduchu přispívá k většímu komfortu v místnostech. Klapky se řídí pomocí dálkového ovladače. Když je zařízení mimo provoz, klapky jsou uzavřeny a jednotka lépe splývá s okolím. Pro požadovaný směr výstupu vzduchu lze použít 5 poloh. Vyberte si jednotky podstropní klimatizace, která vám budou nejvíce vyhovovat.


Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo