V zimě topí, v létě chladí.

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma

Mám zájem

Nově záruka 7 let na veškerá tepelná čerpadla Daikin Altherma

Tepelné čerpadlo Daikin

V rodinných rezidencích, malých i velkých komerčních i průmyslových prostorách – všude tam slouží tepelné čerpadlo Daikin, jehož výrobce je jeden ze světových lídrů v oboru tepelných čerpadel, klimatizací a ventilačních systémů. Využívá moderní invertorovou technologii, která šetří elektrickou energii, protože řídí plynule hlavní agregáty podle potřeby distribuce tepla nebo chlazení. Tepelné čerpadlo Daikin nachází uplatnění i v integrovaných systémech, kde se stará o celoroční úpravu teplotních podmínek ve velkých budovách.

Tepelné čerpadlo pro rezidenční objekty s ohřevem vody

Tepelné čerpadlo Daikin v zimě topí, v létě chladí a zároveň čistí vzduch pro zajištění optimálních podmínek pro bydlení, práci i pro hospodářské provozy. Základním principem je přenášení tepla z jednoho prostředí do druhého a využití tohoto procesu buď k ohřívání, nebo chlazení. Tepelné čerpadlo vzduch-voda může fungovat jen jako zdroj pro vytápění nebo při obráceném režimu jako klimatizační jednotka. Dodáváme a montujeme tepelné čerpadlo Daikin pro vytápění a ohřev vody pro rezidenční objekty.

Tepelné čerpadlo Daikin - rezidenční schéma Tepelná čerpadla Daikin regulovaná na dálku pomocí online controlleru, který vám dokonce umožní nastavit rozvrh teplot odkudkoliv pomocí chytrého telefonu, laptopu, počítače, tabletu nebo dotykové obrazovky.

  • Můžete tedy jednotku ovládat, i když nejste doma.
  • Optimální regulace klimatizace a současně s tím úspora energie.
  • Lze připojit FTXZ-N, FTXG_LW/S, FTXS-K/CTXS-K, FTXS-G, FTX-GV, FVXG-K, FVXS-F, FLXS-B(9)

 

V otopném systému není nutné ani měnit radiátory

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma - schémeTepelné čerpadlo Daikin Altherma zajišťuje službu pro objekty bydlení po celý rok, vytápí a ohřívá vodu. V nabídce jsou venkovní jednotky jednofázové i třífázové o výkonu 11, 14 a 16 kW. Využívají moderní invertorovou technologii, která plynule řídí výkon hlavního agregátu i vnitřních jednotek. Čerpadla tak mají o 30 % nižší energetickou spotřebu než tradiční systémy. Tepelné čerpadlo Daikin Altherma zcela nahradí kotel na dohřívání vody, protože vodu pro distribuci tepla v radiátorech ohřívá až na teplotu 80° C. Je proto ideální pro využití klasických radiátorů a není nutné měnit rozvody tepla.

Napište nám