Klimatizace LG

Produkty společnosti LG jsou zárukou vysoké kvality, která v sobě skrývá inovace a osobitost. LG je značka pocházející z Asie, konkrétně z Jižní Koreje. Určuje trendy, které znamenají inteligenci a jsou v harmonii s životy lidí. Klimatizace LG lze považovat za ekvivalent pro moderní design a nové technologie. Pro společnost LG jsou nové technologie velmi důležité, ale stejně tak klade důraz na design výrobků. O schopnostech LG vypovídá mnoho ocenění z oblasti designu (například Red Dot Awwards).

Mám zájem






Od společnosti LG nabízíme komplexní řešení klimatizace pro domácí a firemní použití. Klimatizace LG mají revoluční technologii „4-Way Protection Systém“, která odstraní ze vzduchu nečistoty, viry a další možné alergeny. Revoluční systém ARTCOOL kombinuje praktickou část vzduchotechniky a designu. Lze využít výrobek jako rám obrazu, fotografie či pouze jako designový prvek. Klimatizace od LG najdou nejvhodnější uplatnění v komerční sféře, lze je využít do firem, kanceláří či jiných komerčních objektů. Jedná se o výkonné a velmi efektivní systémy.

Pokud vám něco říká ochrana životního prostředí, tak máte o důvod více si vybrat do bytu klimatizační jednotku od LG. Tato firma je pověstná velkým zájmem ochránit naší planetu a celkově životní prostředí. Z toho důvodu používá od výroby až po likvidaci pouze ekologicky šetrná chladiva a komponenty k výrobě jejich produktů.

Pomocí výše zmíněného revolučního systému klimatizace LG ARTCOOL s vyměnitelnými fotografiemi můžete měnit vzhled jednotky kdy chcete a jak chcete.

Klimatizace od LG se vyznačují:

  • Stylovou dokonalostí
  • Vysokou třídou energetické účinnosti
  • 19 dB – tudíž jsou nejtišší na světě
  • Jsou snadno a rychle instalovatelné





Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.



Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo