O nás

Mám zájem

Vítejte na webových stránkách společnosti M-klima, s.r.o., která se specializuje na vše, co souvisí s klimatizováním, chlazením, vytápěním, větráním nebo odvlhčováním.

Proč se obrátit právě na nás?

Protože jsme profesionálové. Naše služby jsou komplexní, dbáme na kvalitu, máme skvělé ceny a dodáváme včas.

Co všechno nabízíme?

Dodáváme a montujeme jak klimatizace do bytů, tak klimatizace do malých, klimatizace do středních i klimatizace do velkých firem.

Máme bohaté zkušenosti s klimatizováním serveroven a archivů. Preferujeme prvotřídní značky jako klimatizace Toshiba, které zaručují úsporu energie až o 60 %, ale můžete si u nás vybrat i z řady dalších značek – například klimatizace Daikin, klimatizace LG nebo klimatizace Hokkaido.

Dodáváme a montujeme chladicí systémy. Zabýváme se průmyslovým chlazením, zřizujeme a vybavujeme chladicí boxy všech velikostí. Dokážeme navrhnout technologii pro zpracovnu masa.

Máme bohaté zkušenosti s chlazením vinných sklípků a chladicími technologiemi vhodnými pro privátní i průmyslové vinotéky.

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla do rodinných domků. Dodáváme tepelná čerpadla Toshiba a tepelná čerpadla Daikin, naše systémy vzduch-voda mají účinnost do -20 °C a dosahujeme s nimi bezkonkurenčně nejlepších technických parametrů na trhu.

Náš velkoobchod nabízí široký sortiment specializovaného zboží od náhradních dílů a materiálu až po čerpadla kondenzátu Aspen Pumps. Všechna výše jmenovaná zařízení také opravujeme, ať už jste si je objednali u nás, nebo ne.