Velkoobchod

Naše společnost dodává velmi široký sortiment klimatizačních a chladicích zařízení. Dále také dodáváme komponenty chladicích okruhů, montážní a spotřební materiál. V našem sortimentu máme samozřejmě i celou řadu příslušenství a různých náhradních dílů, které jsou vhodné do domácnosti či ke komerčnímu respektive průmyslovému chlazení.

V soritmentu velkoobchodu můžete najít  klimatizace, chlazení, mrazicí boxů, tepelná čerpadla, čerpadla kondenzátu a další široký sortimentu vnitřních klimatizačních jednotek. Kromě toho dodáváme a montujeme klimatizace do bytů, kanceláří a velkých komerčních prostor. Sestavíme chladicí a mrazicí boxy podle vašeho přání. Provádíme záruční i pozáruční opravy i u zařízení, které jsme sami nedodávali.

U nás si můžete zboží vyzvednou de facto okamžitě, protože je připraveno k odběru na naší prodejně (skladu). Můžeme ho samozřejmě také dopravit přímo k vám.

Pro komerční či průmyslové účely dodáváme chladící zařízení. Jsou to převážně čerpadla kondenzátu, blokové jednotky, čerpadla kotlů, čistící a dezinfekční přípravky a samozřejmě také příslušenství pro montáž klimatizace.

Samozřejmostí je zajištění technické podpory, projekční či poradenská činnost pro veškerý sortiment, který u nás nabízíme.

Kontaktní formulář