Alternativní řešení za nižší náklady.

Snadná instalace, údržba a velmi solidní komfort chlazení a vytápění.

Parapetní klimatizace

Mám zájem

Parapetní klimatizaceParapetní klimatizace jsou alternativní řešením klimatizačního systému při požadavku nižších nákladů. Snadno se instalují a udržují, a současně poskytují solidní komfort chlazení i vytápění. Jsou vhodné pro malé, střední i velké projekty klimatizačních systémů. Mohou sloužit pro vyšší variabilitu vnitřních jednotek. Dají se instalovat na zeď, zapustit do zdi nebo instalovat na podstavec. Parapetní klimatizace v režimu vytápění vhánějí teplý vzduch na podlahu a vytváření tak příjemný pocit tepelné pohody. Díky jednoduché instalaci, malé velikosti a pěknému designovému provedení se tento typ často využívá jako klimatizace do bytu.

 

Klimatizace Daikin má fotokatalytický filtr

Parapetní klimatizace značky Daikin využívají řadu úspor pro šetření energií. Dodávají se v různých velikostech, takže je dostatečný výběr pro různé velikosti místností. Přepínačem lze nastavit, zda vzduch bude proudit z horního nebo spodního výdechu. Studený vzduch je směrován nahoru, teplý k podlaze. K dispozici je fotokatalytický filtr s oxidem titaničitým, který absorbuje prach, pyl, rozkládá zápach a deaktivuje bakterie a viry. Některá zařízení parapetní klimatizace umožňují snížit provozní hluk na úroveň 23 dB či okamžitě zvýšit výkon chlazení nebo topení.

Komfortní jsou parapetní klimatizace Toshiba i LG

Klimatizace - Parapetní klimatizaceParapetní klimatizace značky Toshiba tzv. neopláštěné mají výkon chlazení 2,2 až 7,1 kW, dají se umístit do jakékoli místnosti díky krytí nábytkem. Výdech je zajištěn směrem nahoru. Parapetní klimatizace Toshiba Bi-flow mají dva výdechy, které se dají ovládat. Díky dálkovému ovladači je to velmi pohodlné. Komfortní režim mají také parapetní klimatizace značky LG, lamela výdechu může být nastavena dolů nebo nahoru. To zajišťuje při topení rychlé ohřátí podlahového prostoru.

 

Napište nám

Nejsou tyto informace pro vás dostatečné? Pak vám jistě pomůžou stránky z naší poradny: