Parapetní klimatizace

Parapetní klimatizace se snadno instalují a udržují , a současně poskytují solidní komfort chlazení i vytápění. Jsou vhodné pro malé, střední i velké projekty klimatizačních systémů. Mohou sloužit pro vyšší variabilitu vnitřních jednotek. Dají se instalovat na zeď, zapustit do zdi nebo instalovat na podstavec. Parapetní klimatizace v režimu vytápění vhánějí teplý vzduch na podlahu a vytvářejí tak příjemné teplo. Díky jednoduché instalaci, malé velikosti a pěknému designovému provedení se tento typ často využívá jako klimatizace do bytu.

Mám zájem


Parapetní klimatizace značky Daikin využívají řadu úspor pro šetření energií. Dodávají se v různých velikostech, takže je dostatečný výběr pro různé velikosti místností. Přepínačem lze nastavit, zda vzduch bude proudit z horního nebo spodního výdechu. Studený vzduch je směrován nahoru, teplý k podlaze. K dispozici je fotokatalytický filtr s oxidem titaničitým, který absorbuje prach, pyl, rozkládá zápach a deaktivuje bakterie a viry. Některá zařízení parapetní klimatizace umožňují snížit provozní hluk na úroveň 23 dB či okamžitě zvýšit výkon chlazení nebo topení.

Parapetní klimatizace značky Toshiba tzv. neopláštěné mají výkon chlazení 2,2 až 7,1 kW, dají se umístit do jakékoli místnosti díky krytí nábytkem. Výdech je zajištěn směrem nahoru. Parapetní klimatizace Toshiba Bi-flow mají dva výdechy, které se dají ovládat. Díky dálkovému ovladači je to velmi pohodlné. Komfortní režim mají také parapetní klimatizace značky LG, lamela výdechu může být nastavena dolů nebo nahoru. To zajišťuje při topení rychlé ohřátí podlahového prostoru.


Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo