Nástěnné klimatizace

Mám zájem

Dalším typem klimatizace značek Toshiba, LG, Daikin, jsou nástěnné klimatizace. Jde o vnitřní jednotku, která se umístí na stěnu. Je většinou v bílém a designovém provedení, takže nijak neruší vzhled stěny. Pomocí dálkového ovladače lze nastavit směr proudění pomocí pohyblivých lamel. Nástěnné klimatizace jsou vybaveny filtry, které zachycují prach, pachy, pyly a další alergeny. Do místnosti se pak dostává čistý vzduch. Některé typy jsou vhodné i do serveroven, protože chladí i při venkovní teplotě -15 stupňů Celsia. Jedná se o ideální klimatizace do bytu.

Energeticky úsporné jsou klimatizace Toshiba

Například nástěnné klimatizace značky Toshiba využívají invertorovou technologii, která zaručuje nízkou spotřebu. Nástěnné jednotky Toshiba série 5 mají výkon chlazení 2 až 3,3 kW, a výkon topení 2,5 až 3,6 kW. Mají velmi tichý provoz a filtry (antivirový a antialergenní) s aktivními přírodními extrakty. Nástěnné jednotky Toshiba série 6, která je dostupná od května 2014, má výkon Nástěnné klimatizace Toshibachlazení 2,5 až 4,4 kW, a výkon topení 3,2 až 5,2 kW. Jednotky centrální klimatizace mají ještě vyšší výkon. U všech jednotek lze upravit směr lamel až v pěti polohách a zařízení má samočisticí funkci. Na displeji ovladače se objevují hlášení o případné poruše.

Energeticky úsporné klimatizace LG

Toshiba klimatizaceDodáváme a montujeme nástěnné klimatizace dalších značek, například klimatizace LG , velmi tichý chod a funkci klidového režimu. Energeticky úsporné jsou nástěnné klimatizace Daikin využívající invertorovou technologii. Mají režim, který snižuje provozní hluk na úroveň 23,2 dB, a tyto jednotky zajišťují pohodlnou distribuci vzduchu pomocí funkce auto swing. Vyberte si nástěnné klimatizace značek, které dodáváme a porovnejte funkce, účinnost a také cenu. Určitě si vyberete.
Napište nám

Nejsou tyto informace pro vás dostatečné? Pak vám jistě pomůžou stránky z naší poradny: