Nástěnné klimatizace

Jde o vnitřní jednotku, která se umístí na stěnu. Je většinou v bílém a designovém provedení, takže nijak neruší vzhled stěny. Pomocí dálkového ovladače lze nastavit směr proudění pomocí pohyblivých lamel. Nástěnné klimatizace jsou vybaveny filtry, které zachycují prach, pachy, pyly a další alergeny. Do místnosti se pak dostává čistý vzduch. Některé typy jsou vhodné i do serveroven, protože chladí i při venkovní teplotě -15 stupňů Celsia. Jedná se o ideální klimatizace do bytu.

Mám zájem


Například nástěnné klimatizace značky Toshiba využívají invertorovou technologii, která zaručuje nízkou spotřebu. Nástěnné jednotky Toshiba mají výkon 2 až 7 kW a výkon topení 2,5 až 8 kW. Mají velmi tichý provoz a filtry (antivirový a antialergenní) s aktivními přírodními extrakty. Jednotky centrální klimatizace mají ještě vyšší výkon. U všech jednotek lze upravit směr lamel až v pěti polohách a zařízení má samočisticí funkci. Na displeji ovladače se objevují hlášení o případné poruše.

Dodáváme a montujeme nástěnné klimatizace dalších značek, jako například Daikin, které využívají invertorovou technoloogii. Mají režim, který snižuje provozní hluk na úroveň 23,2 dB, a tyto jednotky zajišťují pohodlnou distribuci vzduchu pomocí funkce auto swing. Dále nabízíme klimatizace značky LG, které mají velmi tichý chod a funkci klidového režimu. Vyberte si nástěnné klimatizace značek, které dodáváme a porovnejte funkce, účinnost a také cenu. Určitě si vyberete.


Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo