Tepelná čerpadla

Chcete se stát opravdu nezávislými na cenách dnešních energií a přitom mít vysoce efektivní a ekologické topení? Pak zvolte tepelné čerpadlo. Nejoblíbenější sestava tepelného čerpadla může být Vaše již od 105.000,- Kč včetně DPH a montáže po odečtení dotace.

Mám zájem o tepelné čerpadlo

Tepelná čerpadla dle výrobce Tepelná čerpadla dle druhu

U nás si můžete vybrat tepelná čerpadla těchto značek:

Tepelná čerpadla dělíme dle druhu média, ze kterého se získává teplo:Pořízením tepelného čerpadla snížíte náklady na vytápění až o 70%. Zajistíme řešení na klíč. Garantujeme získání dotace v případě výměny za elektrický kotel nebo kotel na tuhá paliva.

 • Dotace až do výše
  180.000,-Kč
 • Rychlá
  návratnost investice
 • Šetrné
  k životnímu prostředí
 • Snížení účtů
  za elektřinu
 • Osobní
  konzultace ZDARMADnes už snad každý ví, jak jsou energetické úspory důležité. Před 20 lety jste si ani nevšimli, kolik vás stojí energie, ale dnes už tvoří významnou položku domácnosti. Ceny energií totiž neustále rostou a vyplatí se myslet hodně dopředu. Chcete-li se stát opravdu nezávislými na cenách tradičních energií, pořiďte si tepelné čerpadlo. Je to zdroj, který odnímá teplo ze země, vody nebo ze vzduchu a předává ho k vytápění objektu. Přestože výkon tepelných čerpadel není velký, díky zateplení domů získané množství tepla stačí k pohodlnému vytápění či ohřevu vody po celý rok.

Tepelná čerpadla se dělí podle toho, které médium využívají pro získávání tepla. Naše společnost se zabývá především tepelnými čerpadly vzduch/voda, které jsou v současné době nejoblíbenější na trhu. Tepelné čerpadlo vzduch/voda funguje tak, že mezi vnitřní a venkovní jednotkou proudí chladivo, které se venkovním vzduchem ohřívá a přenáší teplotu do výměníku, který následně předá teplo do otopné soustavy. Přijaté teplo může také přímo ohřívat vzduch v místnosti nebo teplou vodu v boileru.

Pořízení tepelného čerpadla se může zpočátku zdát jako nákladná záležitost, ale díky státní dotaci na tepelná čerpadla ušetřit až 95 % nákladů. Našim klientům doporučujeme tepelná čerpadla vzduch/voda, kde je teplo odebíráno ze vzduchu přes výparník, přes který proudí venkovní vzduch. Hlavní výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná instalace. Je však potřeba zmínit, že je množství tepla přímo závislé na teplotě okolního vzduchu. Další možností jsou tepelná čerpadla systému země/voda. Tato čerpadla jsou ale velice nákladná. Teplo se bere z plošného podzemního kolektoru nebo z hlubinných vrtů. Ty bývají hluboké 100 až 150 metrů. Určitě se na nás při výběru neváhejte obrátit a společně zvolíme optimální variantu na míru vašim požadavkům včetně pomoci při vyřízení dotace.


Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo