Ceník a ceny tepelných čerpadel


Na této stránce naleznete nejnovější informace o cenách tepelných čerpadel. Najdete zde aktuální ceníky a informace, které vám pomohou při výběru ideálního řešení pro vaše potřeby. Pro další dotazy týkající se cenových nabídek, specifikací produktů nebo pro zaslání poptávky, nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde, abychom vám poskytli veškeré potřebné informace a usnadnili vaše rozhodování. Náš tým profesionálů je schopen vaši poptávku vyřídit od A do Z, včetně vyřízení dotací, díky kterým, lze pořídit tepelné čerpadlo s výraznou finanční úsporou.

Cena tepelných čerpadel podle výrobce

U společnosti M-klima můžete vybírat technologie špičkové kvality od světových značek Daikin a Toshiba. Kolik stojí tepelné čerpadlo?

TOSHIBA

DAIKIN

Cena tepelného čerpadla podle druhu

Rozlišujeme několik základních typů tepelných čerpadel podle druhu zdroje tepla: vzduch-vzduch, vzduch-voda, země-voda, voda-voda. Naše společnost se zaměřuje na tepelná čerpadla vzduch-vzduch a vzduch-voda. 

Ceny systémů tepelných čerpadel vzduch-vzduch značek Daikin a Toshiba u nejlevnějších modelů bez instalace začínají na částce okolo 19.800,-

Ceny systémů tepelných čerpadel vzduch-voda značek Daikin a Toshiba u nejlevnějších modelů bez instalace začínají na částce okolo 115.200,-

Je nutné říci, že uvedené ceny jsou orientační a liší se dle jednotlivých modelů. Faktory, které velmi ovlivňují, ceny zařízení jsou, výkon, energetická účinnost, hlučnost, funkce a další specifikace jako například kvalita. 

Cena tepelných čerpadel podle umístění (byt, RD)

Cenová náročnost tepelných čerpadel pro rodinné domy a byty se liší z několika důvodů.

Velikost: Rodinné domy jsou obvykle větší než byty a vyžadují tak výkonnější tepelná čerpadla, která jsou dražší.

Instalace: V rodinných domech často probíhá instalace ve více patrech, což vyžaduje delší rozvody a náročnější instalaci. Tyto faktory se samozřejmě projeví na celkové ceně.

Terén: Náročnost okolního terénu také hraje roli. Pokud je instalace realizována v horském terénu, může to být náročnější úkol, jak z hlediska realizace, tak z hlediska rozpočtu.

Vzdálenost instalační firmy: V některých regionech může být nedostatek specializovaných firem na instalaci tepelných čerpadel, což může ovlivnit ceny. 

Skvělou zprávou je, že na pořízení tepelného čerpadla můžete využít státní dotace z několika dotačních programů. To vám výrazně sníží náklady na pořízení.

Cena tepelných čerpadel na klíč

Naše společnost je připravena poskytnout vám nabídku na míru, která bude přesně odpovídat vašim potřebám a požadavkům. Vyřídíme vše na klíč, což zahrnuje: návrh řešení, realizace projektu, vyřízení dotací i následnou péči v podobě profesionálního servisu.

Cena tepelných čerpadel na klíč systémů vzduch-vzduch značek Daikin a Toshiba 33.000,- 

Cena tepelných čerpadel na klíč systémů vzduch-voda značek Daikin a Toshiba 165.000,-

Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo