Montáž a instalace klimatizace

Protože venkovní klimatizační jednotka nemá zanedbatelnou velikost, je důležité i její umístění. Klimatizace může být na zdi, střeše i balkonu. Čím je však delší instalované potrubí pro cirkulaci chladiva, tím se dodávka zdražuje. Zákazník musí počítat i s tím, že venkovní i vnitřní jednotku je nutné propojit elektrickým kabelem. Klimatizace do domu má buď samostatné nebo multisplitové řešení. To znamená, že na jednu venkovní klimatizační jednotku je napojeno několik vnitřních jednotek.

Klimatizace může být na fasádě, na střeše i balkonu

Montáž a instalace klimatizace zahrnuje vypracování projektu, kde bude klimatizace umístěna, zahrnuje i rozmístění vnitřních jednotek, trasu vedení měděného potrubí a elektrického kabelu. Potrubí i kabel je možné vést v liště nebo ve stěně. Kvůli proražení stěny je nutné znát její tloušťku a pevnost. Na stěnu se připevní nosná konzole, přichycení je nutné i na střeše či balkonu. Projekt musí počítat i s tím, zda odtok kondenzátu z vnitřní jednotky k venkovní klimatizaci je řešen samospádem nebo bude poháněn čerpadlem.

Klimatizaci si objednejte na klíč, budete mít po starostech

Montáž a instalaci klimatizace zajišťujeme na klíč po schválení projektu. O vše se sami postaráme a zajistíme bezproblémové provedení i s ohledem na sousedy. Klimatizace musí mít svůj vlastní jistič. Součástí dodávky je vakuování a odzkoušení těsnosti klimatizace. Poté se systém naplní chladivem a vyzkouší se. Samozřejmě, že vás seznámíme s ovládáním klimatizace. K dispozici jsou kabelové nebo bezdrátové ovladače lokální či centrální, které nemusí být umístěny u vnitřní jednotky, ale například v manipulační místnosti nebo v pokojích hotelu. Ovladače mají různé funkce a umožňují naprogramovat funkci klimatizace několik dní dopředu. Objednejte si montáž a instalaci klimatizaci právě u nás, bude to pro vás bez starostí. Klimatizaci je vhodné také pravidelně čištit.

Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo