Chcete chladit či topit úsporně? Pak využijte naši jedinečnou akční nabídku -25% na klimatizaci značky Toshiba SEIYA nebo na tepelné čerpadlo Toshiba ESTIA!

Chcete chladit či topit úsporně? Pak využijte naši jedinečnou akční nabídku -25% na klimatizaci značky Toshiba SEIYA nebo na tepelné čerpadlo Toshiba ESTIA!

Klimatizace Toshiba SEIYA

Vysoce výkonná a tichá klimatizace do bytu nebo domu značky Toshiba Seiya, která Vás v létě ochladí a v zimě zahřeje s energetickou účinností (A+ až A++). Tato klimatizace dokonale ochladí vzduch v místnosti a rychle sníží teplotu interiéru. Můžete se na ni spolehnout i v noci a tropické teploty už vás v užívání bytu nebudou nijak omezovat. Venkovní jednotka je umístěna mimo obytnou část, a proto nejste obtěžování hlukem. Klimatizační jednotka vám bude sloužit desítky let. Kdykoliv budete toužit po příjemnějších teplotách v interiéru, skutečně je dostanete.

Součástí klimatizace je také dálkový ovladač, možnost připojení se k wifi a volitelně tak pomocí aplikace v chytrém telefonu klimatizaci ovládat. Toshiba Seiya se také pyšní omyvatelnými prachovými filtry a funkcí samo-čištění, která vysuší tepelný výměník po ukončení provozu.

  • Z hlediska úspory se jedná o nejvýhodnější řešení chlazení!

Tepelné čerpadlo Toshiba ESTIA

Tepelné čerpadlo Toshiba Estia je skvělým úsporným řešením pro rodinné domy i větší stavby, pro novostavby i rekonstrukce. Nejmodernější způsob řízení výkonu pomocí invertoru výrazně šetří dodávanou elektrickou energii. Čerpadlo pracuje podle požadované spotřeby tepla, tedy odebírá jen tolik elektrické energie pro fungování systému, kolik je potřeba. Je možné je kombinovat například s elektrickým, plynovým kotlem či solárními panely.

Tepelné čerpadlo Toshiba Estia zajišťuje nejen topení a ohřev teplé vody, ale umožňuje v letních měsících i chlazení vnitřního prostoru. Do systému je však nutné přidat jednotku fan-coil, která funguje na bázi konvertoru a interiér vytápí či ochlazuje. Tepelné čerpadlo využívá bezplatnou tepelnou energii z venkovního vzduchu a s pomocí malého množství elektrické energie ji distribuuje do otopné soustavy, jedná se tedy o úsporné řešení pro Váš byt či dům.

  • Z hlediska úspory se jedná o jedno z nejvýhodnější řešení topení!

ZÍSKEJTE SLEVU -25% JEŠTĚ DNES

Pokud u nás objednáte klimatizaci Toshiba Seiya nebo tepelné čerpadlo Toshiba ESTIA do 30.6.2023 získáte SLEVU -25% na zařízení. Zajistíme řešení na klíč. Garantujeme získání dotace až ve výši 100.000 Kč v případě výměny za elektrický kotel nebo kotel na tuhá paliva. Objednejte si osobní konzultaci ZDARMA ještě dnes.

POZOR, AKCE PRODLOUŽENA DO 31.8.2023. Využijte této jedinečné šance a pořiďte si tepelné čerpadlo Toshiba ESTIA nebo klimatizaci Toshiba Seiya se slevou -25%. Tato nabídka se již nebude opakovat.

Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo