Montáž a servis klimatizací

Specializujeme se na montáž a servis klimatizací pro domácnosti i komerční prostory. Odborná instalace a servis jsou zásadní pro to, aby klimatizace co nejdéle fungovala přesně tak, jak má. A právě proto jsme tu, abychom vám pomohli vytvořit pohodlné a příjemné prostředí ve vašem domově i kanceláři.

Chci klimatizaci

Kvalitně provedená montáž a instalace zařízení jsou základním předpokladem pro jeho správné fungování. Naši odborní technici dokážou zajistit obojí u nejrůznějších typů klimatizací – od mobilních jednotek po komplexní systémy.
Postaráme se samozřejmě o:

  • nutné úpravy interiéru,
  • potřebné rozvody,
  • zapojení a zprovoznění vaší nové klimatizace.

S námi proběhne instalace klimatizace v bytě, domě nebo kanceláři rychle a bez problémů.

To mě zajímá

Kde instalujeme

Praha: Nabízíme instalaci klimatizací po celé Praze a kdekoliv ve Středočeském kraji. Naši technici dorazí k vám domů nebo do kanceláře a provedou veškeré potřebné práce, aniž by zásadně narušili váš běžný provoz.

Mám zájem

Životnost a efektivní provoz klimatizace do značné míry závisí na pravidelném servisu. Rádi pro vás zajistíme údržbu vašeho zařízení včetně diagnostiky, oprav a výměny opotřebovaných dílů. Pomůžeme vám, ať už se jedná o drobné opravy nebo komplexní renovaci.

Čištění klimatizace pro zdravé prostředí

Jen čistá klimatizace vám v místnosti zajistí čerstvý a zdravý vzduch. Dorazíme, kam bude potřeba, abychom vaše zařízení odborně vyčistili a dezinfikovali. Zbavíme ho tak prachu a veškerých dalších nečistot. Díky tomu se nikdy nedočkáte nepříjemného zápachu z klimatizace a ta bude mít optimální výkon.

Co zahrnuje údržba klimatizace

Naši servisní technici zkontrolují celé zařízení a co bude potřeba, opraví. Součástí údržby je především čištění nebo výměna filtrů, kontrola a čištění výparníku i kondenzátoru, kontrola těsnosti chladicího systému a doplnění chladiva, kontrola elektrických spojů i komponent, a testování celkového výkonu systému. Pravidelná údržba klimatizace pomáhá předcházet nákladným opravám a udržovat účinnost zařízení.

Chci servis

Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo