Chcete-li prožít letošní léto bez velkého pocení, objednejte si klimatizaci včas

Chcete-li prožít letošní léto bez velkého pocení, objednejte si klimatizaci včas

V létě vyřeším vytápění, v zimě chlazení.

Nejrozumnější způsob, jakým lze přistoupit k ryze sezónním záležitostem provozu budovy, jakými jsou vytápění a chlazení prostor, je jejich řešení v opačné sezóně. To znamená, že v létě se s nejmenšími obtížemi vyřeší vytápění a v zimě chlazení. Kromě nezpochybnitelné výhody v podobě montáže systému, který není aktuálně nezbytné používat, oceníte obvykle i nižší ceny a menší vytíženost montážních firem.

Klimatizace je již povinnou výbavou našich domácností.

Se zvyšujícím se počtem parných letních dní se v posledních letech i v našich končinách stává klimatizace nezbytnou výbavou našich domovů a firem. Umožní nám mít i v nejteplejších dnech roku místo, kam se dá před horkem utéct a díky tomu efektivně fungovat. Kromě klasického chlazení, můžeme naše prostory klimatizací i vytápět.

Dva systémy v jednom zařízení.

Modernizované klimatizační jednotky jsou schopny pracovat i v opačném módu, v režimu principiálně odpovídajícímu tepelnému čerpadlu. Odpadne tak řešení vytápění a jako bonus dostanete čistý vzduch vhodný pro alergiky zbavený všech plísní a bakterií.

Invertorová technologie přinese příjemnou úsporu.

Někteří výrobci do klimatizací kromě kompresoru s pevnými otáčkami montují kompresor, jehož otáčky jsou plynule řízeny a tím je regulován i okamžitý výkon kompresoru. Dá se tím dosáhnout až 60 % úspory na elektrické energii, kterou klimatizace během svého provozu spotřebuje. Vzhledem ke zvyšujícím se cenám elektřiny stojí za to se zamyslet, zda vás vyšší vstupní cena invertorové jednotky v konečném součtu nevyjde výhodněji.

Objednávejte včas.

Právě teď je nejvyšší čas se zamyslet nad pořízením klimatizace na letošní letní sezónu. Dodavatelé a montážní firmy již přijímají objednávky a věřte tomu nebo ne, už v tomto období budete v pořadí. Pokud se rozhodnete včas, máte pořád ještě šanci prožít horké dny letošního roku v příjemně klimatizované místnosti.

Pokud již klimatizace vlastníte, nezapomeňte na pravidelný servis a čištění minimálně před sezónou. I to si však objednejte včas, v létě vám může firma dát termín i nejdříve za několik týdnů či měsíců.

Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo