Nová jednotka TOSHIBA HAORI

Maximální účinnost, dokonalá filtrace vzduchu.

Nová jednotka TOSHIBA HAORI

Vysoká estetika a špičková japonská technologie dohromady. Nová klimatizace HAORI má látkovou podšívku v různých barvách, aby dokonale odpovídala ostatním dekorativním prvkům vašeho prostoru. Součástí balení jsou 2 textilní povrchy, možnost doobjednat jiné barvy pláště, nebo je nechat vyrobit na míru.

ŠPIČKOVÁ ENERGETICKÁ TŘÍDA

HAORI se řadí mezi nejlepší energetickou třídu A +++ v chlazení a vytápění, v průměrné zóně. To má za následek velmi nízkou spotřebu energie za všech provozních podmínek.

ULTRA ČISTÝ FILTR

Poskytuje čistou, bezprašnou atmosféru bez pachů, mikroorganismů a jemných částic.

Filtr Ultra Pure nabízí až 94% čištění PM2,5.

PM2.5 označuje částice pocházející ze znečištění ovzduší, které mají průměr menší než 2,5 mikrometrů (μm). Studie zjistily úzkou souvislost mezi expozicí
jemným částečkám a plicním onemocněním nebo zhoršením chronického onemocnění.
Filtr Toshiba Ultra-Pure zachycuje až 94 % PM2,5 avytváří doma zdravé obytné prostory.

PLAZMOVÝ IONIZÁTOR

Výkonný plazmový ionizátor společnosti Toshiba urychluje účinnost zachycování nečistot plovoucích vzduchem generováním ozonu (O3). Když znečišťující látky, jako jsou bakterie nebo viry, navážou kontakt s ozónem, nakonec se oxidací deaktivují. Následně se ozón v podstatě vrátí zpět k oxygenu (O2), což z něj dělá velmi ekologicky šetrný oxidant. Výsledkem je čisté, svěží a zdravé prostředí bohaté na molekuly kyslíku bez špatných pachů.

WI-FI AKTIVOVÁNO

Haori můžete provozovat odkudkoli a kdykoli, pomocí Wi-Fi vašeho bydliště, pro bezkonkurenční pohodlí a úspory energie.

DOMÁCÍ APLIKACE PRO OVLÁDÁNÍ STŘÍDAVÉHO PROUDU

S novou aplikací Toshiba Home AC Control máte úplnou kontrolu nad úrovní pohodlí, kterou si přejete. 5 uživatelů má možnost ovládat provoz až 10 jednotek ze svého tabletu nebo smartphonu jednoduchým a rychlým způsobem. Poskytuje také možnost ovládat jednotky ve skupině pro rychlé použití komfortních podmínek ve vybraných oblastech.

MAGICKÁ CÍVKA

Inovativní, samočisticí vnitřní povlak cívky společnosti Toshiba. Magická cívka vytváří kluzký povrch, na který je obzvláště obtížné přilepit prach a nečistoty. Tímto způsobem se nečistoty během rozmrazování vysypou z jednotky. Výsledkem je vždy čistá jako nová cívka, bez hromadění vlhkosti a plísní. Vzhledem k tomu, že cívka je udržována v čistotě, udržuje se energetická účinnost a přístrojem cirkuluje zdravý vzduch bez zápachu.

Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo