V létě bude chladit
a v zimě topit.

Obojí může být v jednom díky novým a modernizovaným klimatizačním jednotkám, které obráceně fungují jako teplené čerpadlo. Klimatizace do domu je chytré řešení pro moderní rodinu.

Mám zájem o klimatizaci


Dodáváme a montujeme klimatizace značek:

 • Toshiba Toshiba
 • LG LG
 • Daikin Daikin


Toshiba HAORI

Designová nástěnná jednotka vyšší střední třídy s univerzální koncepcí textilního opláštění

Více o jednotce

Toshiba HAORI

 • Designová nástěnná jednotka vyšší střední třídy s univerzální koncepcí textilního opláštění, maximální energetickou účinností a standardně integrovaným WiFi modulem
 • HAORI se řadí mezi nejlepší energetickou třídu A +++ v chlazení a vytápění, v průměrné zóně. To má za následek velmi nízkou spotřebu energie za všech provozních podmínek.
 • Poskytuje čistou, bezprašnou atmosféru bez pachů, mikroorganismů a jemných částic.
 • Filtr Ultra Pure nabízí až 94% čištění PM2,5.
 • Haori můžete provozovat odkudkoli a kdykoli, pomocí Wi-Fi vašeho bydliště, pro bezkonkurenční pohodlí a úspory energie.
x
DAIKIN Ururu Sarara

Zvlhčuje nebo odvlhčuje vzduch, dokáže nahradit rekuperační jednotku a umí přivádět čerstvý vzduch.

Více o jednotce

DAIKIN Ururu Sarara

 • jednotky mají schopnost automaticky směřovat proud vzduchu pryč od osob v místnosti. Jednotka tak zabraňuje pocitu průvanu. Čidlo má navíc funkci úspory energie, jelikož pokud čidlo během 20 minut nezaznamená pohyb osob, sníží se výkon nebo se klimatizace úplně vypne
 • dokáže zvlhčovat vzduch. Odvlhčuje vzduch v prostředí, kde je například bazén nebo sauna. Klimatizace dokáže nahradit rekuperační jednotku a umí přivádět čerstvý vzduch
 • díky 3D senzorům dokáže perfektně rozložit teplotu bez pocitu průvanu a chladný/tepelný vzduch fouká vždy mimo prostor ke kterém se nachází osob
x


Klimatizace do domu může být jednoduchá, což znamená, že na jednu venkovní jednotku máte jednu vnitřní jednotku. Tento systém se nazývá single-split. Slouží pro hlazení a topení v jedné místnosti. Efektivnější využití oskytuje systém multi-split, kdy je k jedné venkovní jednotce připojeno více vnitřních jednotek.

Energeticky úsporná klimatizace do domu značky Toshiba je uzpůsobena tak, že vnější kompresorová jednotka ovládá 2, 3, 4 až 5 vnitřních jednotek. Mohou mít kazetové, nástěnné, podstropní či parapetní provedení.

Mám zájem o klimatizaci

Moderní systémy klimatizace do domu využívají invertorovou technologii, která plynule reguluje výkon vnějších i vnitřních jednotek. Například klimatizace Toshiba oproti běžnému zařízení uspoří až 60 % elektrické energie. Zařízení má pouze takový odběr energie, jaký je v danou chvíli zapotřebí.

Klimatizace do domu značky LG má výkon chlazení od 2,5 do 14,6 kW, a výkon topení od 3,3 do 16,9 kW. Klimatizační zařízení Toshiba má například výkon chlazení 2,5 až 10 kW, a výkon topení od 3,2 do 12 kW. Jednotlivá zařízení dle výkonu postačí zajistit teplotní komfort v běžných místnostech o objemu 40 až 70 m3, ale také až 420 m3.






Napište nám a my vám připravíme cenovou nabídku na míru. Zcela bez závazků.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.



Partneři

logo-toshiba logo-daikin logo-lg logo-niccons logo-aspen hitachi-logo